post

Mini’s op trip naar Enschede

Wat een weekend om nooit te vergeten! De mini’s van de Rotterdamse Rugbyclub zijn in het weekend van 18 april op trip geweest naar Enschede en dat hebben we geweten. Op zaterdag stond een bijzonder moment op het programma: samen met ERC ’69 organiseerden we de allereerste Big Minis Rugby Bash.
Bovendien hadden wij de eer om als eerste teams het splinternieuwe clubhuis en de velden in gebruik te nemen. De dag begon meteen goed met een fantastische sfeer, fanatieke wedstrijden en een heerlijke gezamenlijke lunch, verzorgd door beide clubs.
Op het veld werd er gestreden alsof het een finale van de Six Nations betrof. De Springboks speelden om plek 3 en 4 tegen RC Zwolle in een zenuwslopende wedstrijd. Na een verlenging die net zo lang duurde als de oorspronkelijke speeltijd, wisten zij, onder luid gejuich van ouders en alle RRC-spelers, de derde plek veilig te stellen.
Wat een doorzettingsvermogen!

De All Blacks mochten aantreden in de finale tegen NRC The Wasps. Met sterk teamwork en volle energie speelden zij een geweldige wedstrijd en bekroonden hun inzet met de eerste plaats. Een topprestatie, gefeliciteerd!
De Big Minis Rugby Bash markeert een prachtige eerste samenwerking tussen clubs buiten de regio. Het doel was duidelijk: kinderen op een leuke manier wedstrijden laten spelen, samen lunchen en nieuwe tegenstanders ontmoeten. Dat doel is meer dan geslaagd. ERC ’69, ontzettend bedankt voor de geweldige organisatie en samenwerking!

Na het toernooi was het tijd voor ontspanning. De mini’s doken het zwembad in bij de accommodatie waar we verbleven. ’s Avonds werd er heerlijk gebarbecued en konden de kinderen zich uitleven tijdens een fanatiek potje lasergamen. Toen de zon onderging, verschenen de koptelefoons en barstte de silent disco los.
Met playlists samengesteld door ouders én kinderen gingen de voetjes van het gras en werd er luidkeels meegezongen. Zo “silent” was die disco uiteindelijk niet 😉.

Zondagochtend begon met een spannend verhaal: er waren boeven ontsnapt uit de gevangenis van Enschede! Namen als de Meesterkraker, B100 en de Zwarte Cobra zorgden voor flink wat opschudding op Capfun. Gelukkig lieten onze dappere mini’s zich niet kennen en openden zij meteen het jachtseizoen. Vrijwel alle boeven werden opgespoord,missie geslaagd!

Na alle avonturen sloten we het weekend gezamenlijk af met een heerlijke pizzalunch. Spelers, ouders en begeleiders konden nog even nagenieten van alles wat we samen hebben beleefd.

Kortom: een fantastisch, sportief en gezellig weekend waar nog lang over nagepraat zal worden!